Simona Krainová předvedla v pražském klubu nadupaný dekolt

 Celebrity 
11. září 2018 12:36 / Ema Maxová
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Simona zavzpomínala na doby, kdy chodila s přáteli pařit Duplex
Na tři desítky celebrit se přišly podívat na to, jak vypadá nově zrekonstruovaná restaurační část známého pražského klubu Duplex, který je v novém kabátě a s novými majiteli. Pokřtít nově zrekonstruované prostory přišla i topmodelka Simona Krainová nebo slovenský hudební producent a porotce talentové soutěže Jaro Slávik.

Duplex, který je unikátní svou polohou na Václavském náměstí a díky rozlehlým terasám i nádherným výhledem na část Prahy, prošel v uplynulých měsících náročnou, nákladnou, ale zato skvěle designově pojatou rekonstrukcí. Nechybí zde hned několik barů, knihovna a co se návštěvníkům velmi líbí, je strop plný barevných deštníků ve foyer restaurační části Duplexu. To ocenila i celá řada zpěváků, herců a dalších osobností ze světa VIP a celebrit.
 
„Já přeji Duplexu stovky, tisíce spokojených návštěvníků, kteří se sem budou vždy rádi vracet a musím říct, že je to tu nádherně předělané. Samozřejmě, že je to pro mě i kus nostalgie, protože v dobách mého mládí jsme se sem chodili bavit a bylo to tu vždycky skvělé, už pro tu polohu a výhled, je tady úžasná atmosféra. Teď je to nové, jiné, krásné a rozhodně sem budu chodit s přáteli nebo i s rodinou nejen za zábavou, ale i za dobrým jídlem a pitím,” svěřila se modelka a herečka Simona Krainová.

„Je to opravdu velmi vkusně udělané, je to povedené, útulné a příjemné. My jsme s mou paní nadšeni a bylo nám ctí být na této party,” svěřil se přední český herec, dabér a profesor herectví a rétoriky Jan Přeučil, který dorazil s manželkou a první československou televizní Popelkou Evou Hruškovou. „Já jsem moc ráda, že jsem se tu vlastně po čtyřiceti letech potkala s Romanem Vaňkem. Kdysi jsem ho totiž učila v dramatickém kroužku. Byl to vždycky moc hodný a šikovný kluk, a to mu i zůstalo,” pověděla s úsměvem Eva Hrušková.

Slovy nadšení nešetřila například ani herečka Jitka Asterová, zpěvačka a herečka Linda Finková, Kamila Nývltová, operní divy Andrea Kalivodová, Pavlína Senič a Tereza Mátlová z operní formace Opera divas, nebo herecké duo Jitka Sedláčková a Dáša Zázvůrková či známý televizní kuchař Emanuele Ridi.
 
„Byla to snad jedna z nejkrásnějších a nejlépe udělaných akcí, kterou jsem minimálně tento rok viděla a zažila. Opravdu krásně udělané prostory a naprosto profesionálně zvládnutý program, skvělé jídlo, pití a úžasná atmosféra. Moc za to děkuji,” pochvalovala si party šest pater nad Václavským náměstím herečka Yvetta Blanarovičová, která se celý večer skvěle bavila a ocenila i kreativitu a vkus, s jakým noví majitelé Duplex zrenovovali. Nyní je ještě čeká renovace samotného tanečního klubu, který je ale stále v provozu a neustále plný návštěvníků z Česka i ze zahraničí.
 
„Duplex, to není jen hudba, tanec, zábava, ale i restaurace a kavárna, a proto jsme rádi, že naším odborným garantem je gurmánský mistr Roman Vaněk. Jsme přesvědčeni, že i díky němu dostane tento výjimečný prostor i výjimečný rozměr, který cílí na chuťové smysly,” shodla se trojice majitelů klubu Frank Haughton, Conchur De Barra a Sean Curran, kteří jsou původem Irové a mají tudíž velký vztah k podobným klubovým scénám.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Lidská strava je pro kočku nebezpečná. Kynutým těstem ji například můžete opít

Styl

Jen zdravé rty jsou opravdu krásné. Pozor na nejčastější zlozvyky, kterými si je ničíte

Bydlení

Bazén potřebuje častou údržbu. Přinášíme tipy, díky kterým bude voda stále čistá

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu