Neuvěřitelné! Brabec se stihl rozloučit se slavným kolegou, krátce na to zemřel!

 Celebrity 
05. září 2017 04:05 / René Černý
  1
📷
3 fotografie v galerii
Vladimír Brabec než zemřel, stačil se rozloučit i s kamarádem ShowPix
Stále více záhadné jsou chvíle před úmrtím herce a dabéra Vladimíra Brabce(†83). Zatímco jeho rodina tvrdila, že zemřel stářím, ukázalo se, že naposledy vydechl na onkologii Sanatoria v Nové vsi Pod Pleší. Teď vyšlo najevo to, že velmi krátce před tím mluvil s kamarádem.

Jeho kamarád a kolega Ladislav Županič (74), který jej kdysi přijal do Karlínského divadla, poté, co Brabec doslova utekl z Národního divadla, s ním telefonoval jen několik hodin před jeho skonem Stihl se s ním rozloučit.

„Když byl teď nemocný, pokud to šlo, tak jsem mu volal skoro denně. V pátek jsem mu volal v podvečer a říkám mu: Ládínku, jak je? A on se vyjádřil dosti skepticky a najednou mi zničehonic třikrát za sebou řekl: Ahoj, Láďo! Ahoj, Láďo! Ahoj, Láďo! A zavěsil telefon," řekl Županič Blesku s tím, že mu potom volala Brabcova dcera, herečka Helena Brabcová, že tatínek zemřel. A že se i s nimi před skonem rozloučil. 

„Přijeli za ním do sanatoria, ještě se s ním stihli rozloučit a on odešel na věčnost. Volala mi asi v jedenáct večer, že Láďa už je v hereckém nebi," prozradil bývalý ředitel Karlínského divadla Županič.

To, že Vladimír Brabec zemřel na oddělení onkologie, ale jeho dcera nekomentovala. Přitom i podle personálu sanatoria, které se specializuje na pacienty nevyléčitelně nemocné, byl od minulé středy na oddělení, kde jsou lidé se zhoubýn onemocněním. „Přivezli ho ve středu ve velmi vážném stavu a v pátek večer před jedenáctou hodinou zemřel. Bylo to zcela beznadějné," sdělil nám zdroj z nemocnice.

Spekuluje se i mezi umělci, tedy kolegy Brabce, že herec a představitel slavného majora Zemana zemřel na rakovinu kostí. Několik let měl totiž velké potíže s chůzí a stěžoval si i na veliké bolesti. 

Termín posledního rozloučení ještě v pondělí večer nebyl znám, ale lze předpokládat, že bude koncem tohoto nebo začátkem příštího týdne.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum