Tyhle ultra sexy nožky že jsou 55leté zpěvačky? To není možné!

 Celebrity 
22. března 2017 03:25 / Marek Pokorný
  0
📷
4 fotografie v galerii
Tyhle sexy nožky patří ženě dnes již zralějšího věku, která ale vypadá naprosto luxusně! Profimedia
Která česká zpěvačka může mít takové sexy nožky i v 55. Bez jediné známky celulitidy, bez křečových žil? Snad jedině ty Heidi Janků. Ano! Možná, kdyby mnozí věděli, že tahle sexy zpěvačka ukáže co skrývá pod sukní, přišlo by na narozeninový koncert Karla Vágnera do Lucerny ještě o pár stovek chlapů více!

Do Lucerny, která praskala ve šveh by se sice stovky chlapů už nevešly, ale Heidi Janků by si jejich pozornost zasloužila! To, co ukázala fotografům v zákulisí, není normální. Tedy proto, že v tomto věku se mnohé žen za nohy spíše stydí! 

„Heidi by ty nožky měla ukazovat povinně. Je to krásná ženská a její sexy nohy jsou prostě výstavní. Ano, vystavovat by je měla," řekl jeden ze zpěváků, který se s Janků na pódiu mezi gratulanty také vystřídal. 

Heidi Janků přišla Karlu Vágnerovi popřát a zazpívat. Následně se zdržovala v zákulisí a pak se vydala po krátkém pobytu na rautu domů. „Užila jsem si to a jsem moc ráda, že jsem Karlovi mohla popřát. Je to bezva chlap a machr," vysekla poklonu hitmakerovi Heidi, která na podzim vyráží s Věrou Špinarovou na Věra Heidi tour po českých a moravských městech. Tam ale nejspíš své sexy nožky takhle ukazovat nebude...

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít