Komedie Agáta a rozvod s Prachařem pokračuje! Co za tím je?

 Celebrity 
22. března 2017 02:30 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Agáta Prachařová se bude asi rozvádě a co asi nechá manželovi Jakubovi? Archiv Nova
Agáta Prachařová, dříve Hanychová je zkrátka královna bulváru. Z každé drobnosti dokáže vyrobit mediální zájem. Je v tom nejspíš dobře školená svou maminkou Veronikou Žilkovou. Ta dokonce obvinila svou kolegyni, tchýni Agtáty ze z trestného činu. Teď má ale “Komedie Agáta” pokračování.

Poté, co Jakub Prachař (33) údajně přišel na nevěry své ženy, mimochodem těhotné a ve čtvrtém měsíci, rozhodl se k zásadnímu kroku - rozvést se! A taky se odstěhovat. Jenomže to až tak úplně nemůže.

„Je sice teď u své maminky Dany Batulkové, ale jinak stále bydlí s Agátou. Má tam své věci, které nemá momentálně kam dát. Je z toho docela zdrblý, z toho co se kolem toho všeho děje…,” řekl VIPstory.cz zdroj z okolí Prachaře.

Agáta se sice snaží na veřejnosti tvářit, že se nic neděje, že je všechno v pořádku a žádný rozvod se nechystá. Ale lidé z okolí obou - tedy herce a modelky říkají, že je to jasné a rozvod je na spadnutí.

„Samozřejmě, že za to může Žilková. Od začátku neměla ráda Jakuba. Pořád do něj vandrovala a Agátu proti němu štvala. S Danou Batulkovou se snažila hrát si na kamarádky, ale jinak jí v podstatě nemusí. Agáta je komediantka a u ní platí, že jablko nepadá daleko od stromu,” dodala známá herečky Dany Batulkové.

Prachařová měla mít údajně úletů s různými frajery více. Když na to prý Jakub přišel, třískl do stolu a řekl, že paroháče ze sebe dělat nenechá. Pak se údajně neudržel a jistý románek měl také prožít.

Agáta, která se tváří jak mučednice, je ta, která své “spřízněné rádoby novináře” informuje o svých krocích, i o tom, jak vlastně toho Prachaře zničí. Pokud dojde opravdu k rozvodu, bude asi ještě hodně veselo. Agáta se asi nebude chtít s manželem o cokoli dělit. Takže holící sadu si Jakub kupovat nemusí. Manželka se už postará…

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu