Kde je Čenský, tam jsou ženský...

 Celebrity 
11. listopadu 2013 08:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Honza má vždycky nějaké to eso v rukávu!  / inStory.cz
Veršovánkou z titulku si Honzu Čenského už léta dobírají kolegové z branže. A její obsah se do písmene potvrdil na jedné z akcí, kterou Jan Čenský velmi rád navštívil. Na večírku, kde vás obklopí samé vybrané vůně, byly totiž zcela logicky téměř samé ženy.

Společnost Parfums.cz představila první kamennou prodejnu a showroom, kde si zákazník může vybrat ze stovek položek zboží nabízeného v internetovém obchodu. Prodejna v sobě spojuje výhody nízkých cen e-shopu s komfortem prohlédnutí a vyzkoušení zboží v klasické prodejně. Součástí konceptu je také Make-up studio, v němž každý den zdarma radí vizážistky s výběrem a aplikací správného líčení.

Akce se konala, jak už jsme se zmínili, za účasti populárního herce a elegána Jana Čenského. Přítomní hosté se seznámili s podzimními a zimními trendy na poli parfémů, dozvěděli se, jak si vybrat tu pravou vůni, jak ji správně nosit a v Make-up studiu na ně čekaly vizážistky, které pomohly s výběrem vhodného make-upu a zároveň je nalíčily.

A jaký je vztah Jana Čenského k parfémům? „Vždy mám svoji oblíbenou vůni i s sebou v divadle.“ A k online obchodům obecně říká: „V dnešní rychlé době lidé oceňují jednoduchý a rychlý nákup zboží přes internet, ale při výběru parfému je dobré mít možnost si jej vyzkoušet přímo na kůži.“
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...