Další modelky, které oholily hokejistu! Obě v tom mají praxi...

 Celebrity 
25. října 2013 15:12 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Veronika holí, Lucie kontroluje termokamerou teplotu. Holení je věda.  / inStory.cz
Hned tři modelky, které mají či měly vztah s našimi nejlepšími hokejisty, se sešly na tiskové konferenci značky Braun. Lucie Hadašová, Veronika Procházková a Inna Puhajková.

Jako globální ambasador pro Českou republiku bude novinku prezentovat hokejista Jakub Klepiš. „Reprezentovat holicí strojek Braun °CoolTec? Taková nabídka se neodmítá,“ usmívá se Jakub. „Značku Braun používám už dlouho a vždy jsem byl spokojen. A jestli tentokrát přichází s technologií, která ještě více omezuje podráždění, tak se už nemůžu dočkat, až mě zde dámy oholí,“ prohlásil Klepiš na tiskové konferenci. Přání mu vzápětí splnily manželky jeho kolegů Lucie Hadašová a Veronika Procházková. Dámy se zpočátku obávaly, aby sympatického Jakuba nepoškrábaly, ale Braun °CoolTec jim k tomu nedal jedinou příležitost.

A co expřítelkyně Jaromíra Jágra Inna? Ta neholila, tiskovku jen moderovala. A hovořila jako kniha: "Nejmodernější elektrický holicí strojek Braun °CoolTec jako první na světě dokáže významně omezit podráždění pokožky – pálení, svědění, zarudnutí, kožní napětí nebo nežádoucí zahřátí. Braun °CoolTec využívá inovativní tepelně elektrickou chladicí technologii (TEC). Při holení odvádí teplo z hlavy strojku a příjemně ochlazuje pokožku. Strojek tak hladce klouže po tváři a zanechává chladivý pocit svěžesti. Průlomová technologie spočívá v tom, že součástí hlavy strojku modelu °CoolTec je hliníková chladicí lišta, která je v kontaktu s pokožkou. Při holení účinně odvádí teplo, čímž pokožku aktivně ochlazuje a zklidňuje. Výsledkem je perfektně uvolněná, hladká tvář s pocitem svěžesti. Tohoto výsledku dosáhnete pouhým stisknutím tlačítka, bez dodatečného použití gelů a krémů..." poučila Inna přítomné novináře bez jediného přebreptu!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít