Bývalá hlasatelská hvězda Saskia Burešová: Vážné zdravotní problémy, ukrutné bolesti!

 Celebrity 
29. září 2015 04:54 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Saskia Burešová vypadá pořád výborně. Jen ji trápí zdraví a to poměrně zásadně! archiv S. Burešové
Bývala jednou z nejprestižnějších televizních hlasatelek. Jako jediná z obrazovek zcela nezmizela. Mnoho let uvádí pořad Kalendárium . Teď je to pro Saskii Burešovou jediná činnost, kterou ještě může dělat. Jinak jí její vážný zdravotní stav příliš aktivit nedovoluje.

Saskii Burešovou, která díky manželovi a nyní synovi Petru Obdržálkovi ml. má stále v televizi svůj pořad Kalendárium, trápí ukrutné bolesti páteře. Delší chůze, cesta autem, nebo činnost, u které musí stát, ohýbat se či být v jedné poloze, ji způsobuje velké problémy.

Burešová, která příští rok oslaví 70. narozeniny, se stále drží a vypadá skvěle. Díky drobným omlazovacím zásahům by jí nikdo takový věk neřekl. Jenomže realita je jiná a problémy s páteří si nevybírají.

"Saskia je profík, ale několikrát jsem zažila, když jsme točili Kalendárium, že jsme museli dávat pauzu. Fakt s tím má problémy. Je to nepříjemné, protože mívá bolesti. Prý teď nejezdí už ani besedy, které mla ráda. Prostě to cestování tam a zpět, pobyt na pódiu ji už nedělá dobře," řekla VIPstory.cz jedna z pracovnic televize.

Burešová se snažila také podnikat. Dvakrát si pořídila kosmetický salón, ale neměla štěstí na majitele. Vždy zůstala na dlažbě, protože s kolegy prostory zrekonstruovali a následně přišel jiný majitel, který jim dal výpověď. Dnes je bývalá hlasatelská hvězda v důchodi, točí v televizi a občas moderuje společenskou akci. Vzhledem ke svému zdraví se musí hodně šetřit.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Dům a zahrada

Hledáte chutné způsoby konzervace hub? Ochutnejte hříbky ve vlastní šťávě, v sádle nebo zkuste houbové...