Skandál! Tomuhle slavnému herci hrozí kriminál a za takovou blbost!

 Celebrity 
27. května 2015 03:35 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Hvězda série Pirátů z Karibiku má problém Shutterstock
Americkému herci Johnny Deppovi hrozí trest odnětí svobody či v lepším případě pořádně tučná pokuta. Co tak strašného provedl?

Depp dorazil do Austrálie na natáčení dalšího dílu Pirátů z Karibiku a do země si přivezl i svoje chlupaté miláčky, dva yorkshirské teriéry. To všechno bez povolení.

Australské zákony jsou v tomto směru velmi přísné a vyžadují, aby do země dovezená zvířata prošla desetidenní karanténou. Pikantní na celé věci je, že úřady se o přítomnosti psů dozvěděly až po té, co je Depp vzal do salónu krásy. Inu za blbost se platí.

Reakce australského ministra zemědělství Barnaby Joyce na sebe nenechala dlouho čekat. Nařídil Deppovi, aby své psíky okamžitě poslal zpět domů, nebo budou utraceni.

Australané jsou v podobných případech nekompromisní. Depp si může jít sednout až na deset let do vězení a zaplatit pokutu ve výši 340 tisíc australských dolarů, tedy zhruba 243 tisíc eur. Trest odnětí svobody hrozí i pilotovi soukromého letadla, kterým Depp se svými chlupáči do Austrálie přiletěl.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít