Miss World Taťána Kuchařová po delší době zářila na mole!

 Celebrity 
16. září 2013 10:32 / redakce
  0
📷
8 fotografií v galerii
Kuchařová, Vignerová, Němcová  / inStory.cz
Ambasadorka značky Dreft pro Fashion Week 2013 Taťána Kuchařová, která se v současné době věnuje především svému příteli Ondřeji Brzobohatému, se stala hvězdou módních přehlídek Dreft Black Card. Po dlouhé době se představila v roli modelky a její prezentace skvěle nositelných modelů Lukáše Macháčka a nadčasových děl Jindry Jansové se u publika setkala s obrovským úspěchem.

Ambasadorka značky Taťána Kuchařová v rámci PFW 2013 prezentovala modely loňské vítězky Jindry Jansové a letošního vítěze Lukáše Macháčka. „Bylo mi ctí prezentovat tak krásné kousky. Jindra i Lukáš si své vítězství plně zasloužili. Soutěž mě zaujala právě proto, že podporuje mladé talenty“ řekla s úsměvem na tváři Taťána.

Mezi desítkami talentovaných návrhářů letos triumfoval čtyřiadvacetiletý Lukáš Macháček, který s módou „koketuje“ již dlouho. Je také uznávaným stylistou jedné z nejkrásnějších českých zpěvaček Moniky Bagárové, která spolu s dalšími osobnostmi nechyběla v publiku. Jeho kolekce pro sezónu podzim/zima 2013 doslova ohromila českou módní scénu. Lukáš klade důraz na výběr materiálů, technické i střihové zpracování, ale především na nadčasovost a nositelnost. O jeho prvenství rozhodla porota, ve které zasedla módní ředitelka Harper´s Bazaar Lucie Janotová, šéfredaktorka časopisu o designu Dolce Vita Danica Kovářová, módní guru Františka Čížková a respektovaná módní redaktorka a expertka Cindy Kerberová. V loňské soutěži zvítězila Jindra Jansová, absolventka VŠUP, která se i letos nechala inspirovat minimalistickým stylem.

Fashion Week je módní festival, jenž vedle trendů známých mezinárodních značek představil i české návrháře a talenty. A bylo na co koukat. Kráskami se to na módním festivalu jen hemžilo... Kdo se nemohl zúčastnit osobně, může své oko potěšit alespoň fotkami v galerii.
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Tech

Škoda Scala: Praktická stylovka