Takhle si mateřství užívá Simona Krainová

 Celebrity 
03. května 2015 03:30 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Simona Krainová jako máma je úžasná... mateřství si užívá facebook
Topmodelka Simona Krainová sice nemá času na rozdávání, ale na své dva syny Maxe a Bruna si čas vždycky udělá. Na svůj profil na sociální síti pověsila fotky, jak si nimi tráví volný čas.

Krainová se pochlubila i tím, že její syn Bruno má nový účes. "Brunková nový háro...můj pankáč," napsala do statusu modelka, ale i maminka, která své dva syny zbožňuje.

Nedávno také pro ně pořídili s manželem Karlem víkendovou chatu u Karlštejna, aby mohly děti běhat venku a nebýt jen v ruchu velkoměsta.

Simona má za sebou zahájení kampaně pro modelingovou agenturu, jejíž je tváří, do toho ji čeká řada společenských akcí a jednání. "Na kluky si čas najdu kdykoli, všechno stranou, ale rodina je mi vážně přednější," dodává Krainová, která si mateřství opravdu užívá!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Letošního Psího dne v Praze se opět zúčastní i známé tváře. Osobně můžete potkat třeba Helenu...

Styl

Střeva jsou klíčovým orgánem pro naši imunitu. Mnoho chronických nemocí má původ ve střevech

Dům a zahrada

Jak vyhnat mravence ze zahrady bez použití chemie? Vsaďte na osvědčené rady našich babiček