Nová zrzka na české herecké scéně. K filmu se nedostala přes postel, ale přes dřez.

 Celebrity 
31. srpna 2014 07:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Kateřina Kosová je v šoubyznysu nová Foto: Archiv vipstory.cz
Tuhle krásnou zrzku v podstatě známe jen díky shodě několika šťastných událostí. Příhodu o tom, jak se dostala k hlavní roli v pohádce Tři bratři, bude vyprávět zřejmě ještě dlouhá léta. „Strejda je truhlář, byl opravit dřez panu Svěrákovi a vzal mě s sebou. Já jsem se svěřila, že bych moc chtěla k filmu, a tak mě pozval na natáčení studentského filmu jeho vnuka,” začala Katka povídat.

O pár let později si na ni vzpomněli, přizvali ji na konkurz a dnes má svoji první a ke všemu hlavní roli jako Růženka. O téhle slečně však zřejmě uslyšíme ze všech stran. „Já jsem člověk bez hranic. Vystudovala jsem gymnázium, mám několik vysokých škol a můj tzv. druhý domov je ve Skotsku, kde rozjíždím menší firmu,” prozradila vipstory.cz Kosová.

Aby toho nebylo málo, nejprve se na severu chce věnovat potravinám a později malování. „No jo, když já dělám od vědy až po umění úplně všechno,” dodala možná budoucí herečka. Prince si však nechává pouze jednoho. Ve filmu dostala za partnera idola dívek Tomáše Kluse, ale na svého nedá dopustit. „Není z branže, za což jsem ráda a opravdu je to princ. A všichni víme, jací princové jsou,” dodala Kosová, která věří na šťastné konce.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech