Tajná svatba? Dotlačila Lucie Borhyová na romantické dovolené Hrdličku k oltáři?

 Celebrity 
03. května 2014 07:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Proběhla na dovolené svatba krásné moderátorky? Foto: Facebook
Lucii Borhyové se již nezadržitelně blíží termín podrodu. Moderátorka je v sedmém měsíci a miminko by se mělo narodit začátkem června.

Stále častěji se ale objevují zprávy, že to mladým milencům moc neklape a ve vztahu objevují první trhlinky. Skoro to vypadá, jakoby se najednou pětadvacetiletý Michal Hrdlička zalekl všech povinností, které ho se založením rodiny čekají a začíná se stále častěji objevovat na veřejnosti ve společnosti svých mladších a krásných kolegyň. Svatbu pár již dvakrát odložil a z toho moderátorka určitě také moc nadšená nebyla. A protože nechce dopadnout jako s Nikem Papadakisem, který Lucku opustil ještě během těhotenství, rozhodla se možná přitlačit Hrdličku trochu ke zdi.

Před několika týdny se totiž objevily spekulace o tom, že se páreček chystá na romantickou dovolenou, na níž chce Lucka načerpat ještě trochu síly a energie před porodem. Zároveň z okolí rodiny unikla informace, že by se při ní pěkně v tichosti bez přítomnosti novinářů mohl pár nechat oddat. Lucie s Michalem jsou zpátky v Čechách, moderátorka září jako sluníčko, že by se opravdu vrátila z dovolené jako vdaná paní?
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech