Světová topmodelka je znovu těhotná a vybrala si opravdu netradiční způsob, jak tu radost oznámit...

 Celebrity 
09. února 2014 04:38 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Doutzen Kroes se svým manželem Foto: Twitter
Je to jedna z nejvyhledávanějších modelek na světě, tak proč neoznámit těhotenství sexy fotkou. Holanská modelka Doutzen Kroes je už podruhé v očekávání a tak vyvěsila na internet obrázek svého zatím ještě malého rostoucího bříška a ona sama je na fotografii jak ji Pán Bůh stvořil.

Bývalý andílek Victoria’s Secret si roku 2010 vzala DJ Sunnery Jamese a již spolu mají tříletého syna Phyllona, který se pravděpodobně nemůže dočkat, až z něj bude velký bratr.

Modelka Doutzen Kroes nepatří mezi velké příznivce retuše a obrovských úprav, které dnes jdou s módními fotografiemi ruku v ruce. „Někdy si říkám, že moje profese dělá z ostatních dívek nejisté osoby a já se potom cítím vinna. Vždycky říkám, že ve skutečnosti nevypadám jako na obrázku,” stěžuje si nastávající maminka. „Když mě vidíte na špatném světle, bez make-upu a upravených vlasů, nevypadám dobře... Občas se probudím, podívám se do zrcadla a říkám si: Kdo je ta žena v mojí koupelně?,” pronesla sebekriticky. Stud jí ale určitě nechybí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Kdy je čas na první kosmetiku a kdy je vhodné aby se malé slečny začaly líčit

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu