Monika Absolonová ohrožuje premiéru nového muzikálu. Ta se tedy vybarvila!

 Celebrity 
28. ledna 2014 10:42 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Pokaždé vypadá úplně jinak Foto: Facebook M. Absolonové
Monika Absolonová je česká zpěvačka a herečka, kterou vídáme hlavně v muzikálech, kde může uplatnit od každého něco. S takovými výstupy jsou úzce spjaty i vhodné kostýmy, které ke konkrétním rolím neodmyslitelně patří.

Nezapomenutelná je její role v muzikálu Kleopatra. Tehdy ji vyzvedla na vrchol muzikálového nebe a bude na ni vždy vzpomínat s úsměvem. Dokonce k ní má i obraz, který pro ni udělal malíř Milan Fibiger.

Monika jako Marie Antoinetta se teprve chystá, ale už teď se nám v kostýmu předvedla. Krátce po tom, co se vrátila opálená z Thajska, což jí na autentičnosti moc nepřidalo. Na plese pojmenovaném po Antoinettě jí to bylo odpuštěno, ale z pravého dvora by ji nejspíš vykázali ven. Dámy oněch dob si totiž pěstily pleť jako z porcelánu, před sluníčkem se chránily deštníkem a bělobu ještě zesilovaly bílým pudrem. To se o Monice říci nedalo, ale dušovala se se smíchem, že do březnové premiéry se buď oloupe nebo vybledne.

Taková opálená barvička ovšem není k zahození v jejím třetím výstupu, který jsme vybrali. Na muzikál Zorro, kde se objevuje jako hlavní postava spolu s Romanem Vojtkem, to vyloženě sedí. Ztvárňuje temperamentní, krásnou a chytrou Inez, která pomáhá Zorrovi na jeho cestě za spravedlností.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...