Kvůli které ženě se Mahulena Bočanová hádala s přítelem? Řekla nám to!

 Celebrity 
09. ledna 2014 05:50 / Jitka Jahodová
  0
📷
7 fotografií v galerii
Osmdesátky se vrátily do Prahy Foto: Café 80s
Celebrity vyhrabaly ze skříně staré džíny a trika a nastylizovaly se do osmdesátých let. To vše proto, aby přivítaly na svět nově otevřený klub Café 80’s. Jako zvláštní host přijela vyjádřit podporu i zpěvačka Sandra, ikona 80. let. Atmosféru umocnila svým vystoupením, při němž zazněly některé z jejích největších hitů. Vzpomínáte si na Everlasting Love?

Na opening párty přijalo pozvání mnoho českých osobností. Mezi nimi Karel Štědrý, Dalibor Janda, Petra Svoboda, Agáta Prachařová, Jitka Válková a spousta dalších. Nemohl chybět ani král diskoték Michal David, který spokojeně konstatoval: ,,Osmdesátá léta pro mě znamenala posun světového hudebního trendu do nové disco éry. Vznikla obrovská spousta nádherných písní jak ve světě, tak u nás. Tady, v Café 80’s, si případám, jako bych se vrátil zpátky do té doby.‘‘

Role moderátorky se ujala Mahulena Bočanová. ,,Osmdesátá léta byla nejkrásnější léta mého života a to i přesto, že móda v té době byla příšerná. Ale je pravda, že díky tomu se nikdy nepřestaneme smát nad fotografiemi z té doby,‘‘ vzpomínala Mahulena. ,,Co se týče Sandry, tak tu jsem tenkrát vyloženě ‘‘žrala‘‘. Měla jsem dokonce vylepený její plakát v koupelně. S moji první láskou jsme se kvůli ní často hádali, protože ona se mu hrozně líbila a já na ni žárlila,‘‘ dodala s nadsázkou.

Pro Dalibora Jandu byla osmdesátá léta tím, co je pro řadu zpěváků a umělců obecně jen pouhým snem. ,,Velmi rád na tyto léta vzpomínám. Hudba mě ale stále baví, neustále skládám a tvořím nové písničky, se kterými pak koncertujeme. Myslím, že udělat klub v tomhle stylu je velmi dobrý nápad a určitě ho bude navštěvovat spousta lidí. Všude, kde se objevíme, mi lidé dávají najevo, že písničky z 80. let jsou stále úspěšné,‘‘ přiznal zpěvák.

Klub je rozdělen na dvě části. Naleznete zde cafe – restaurant, kde si vyberete ze široké nabídky občerstvení. Suterén ukrývá poklad zlaté éry a je vybaven světelnou podlahou, na které můžete nechat plně propuknout svůj taneční um. K tomu všemu vám vždy budou hrát hity 80. let.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít