Dcera Lenky Filipové je maminčin klon

 Celebrity 
15. prosince 2013 11:08 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Leny a Lenka  / inStory.cz
Půvabná dcera Lenky Filipové přiznala, že není zrovna andílek. Zběhla od kytary a na koncertě udělala mámě trochu ostudu! Přesto svoji maminku hned na první pohled nezapře. Svoji dceru stejného jména vedla Lenka od dětství k hudbě. Hodiny a hodiny strávily cvičením na kytaru. „Mámě bylo líto, když jsem od kytary uhnula k pianu, ale dnes už to neřeší a myslím, že je ráda,“ prozradila Lenny.

„Už se ale stalo, že mě mamka potrestala a strhla mi peníze z platu za to, že jsem se chovala blbě. Byla jsem na koncertě nepříjemná a nesoustředila jsem se. Natvrdo mi řekla, že takhle se chovat nemůžu a dala mi pokutu,“ prozradila Lenny.

Charakteristickým znamení Lenny není jen výjimečný hlas, ale také vodopád bujných pramenů, kterým značka dodává krásu a lesk vlasová kosmetika, jíž je Lenny ambassadorkou. „Značka Aussie je pro mě jedinečná svým propojením unikátní péče se smysluplnou filosofií, která je mi blízká. Už při prvním pohledu na produkty Aussie je jasné, že tahle značka je o boření zavedených představ“, vysvětluje vycházející hvězda Lenny Filipová.

Austrálii měla možnost poznat, když na tomto kontinentu absolvovala turné společně se svou maminkou, Lenkou Filipovou. „S Aussie mám velmi dobré zkušenosti, nedávno jsem značku objevila v Anglii a tak jsem byla ze spolupráce nadšena,“ směje se zpěvačka a autorka Lenny. „Přivezla jsem si řadu Miracle Moist s olejem z makadamových ořechů. Kdykoliv tuto vůni cítím, vybaví se mi vzpomínky na Austrálii,“ nostalgicky dodává písničkářka.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Ovesné vločky mají široké využití. Odstraní pach, vyčistí ruce a poslouží i dětem

Styl

Retinol je významnou složkou péče o pleť. Pokud vaši kůži dráždí, zkuste jeho přírodní alternativu

Bydlení

Každý si chce doma odpočinout. Pomocí šikovných doplňků a nábytku lépe zrelaxujete

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu