Karel Vágner chystá mega mejdan k narozeninám! Tohle jsou jeho retro fotky!

 Celebrity 
13. března 2017 02:15 / Marek Pokorný
  0
📷
9 fotografií v galerii
Karel Vágner oslaví 20. března své 75. narozeniny v pražské Lucerně!  Jan Berghauer
Karel Vágner už 20. března v pražské Lucerně oslaví své 75. narozeniny. Na velkolepém koncertě s názvem Hej, mistře basů, mu popřát kromě tisíců fanoušků, přijde celý zástup jeho kolegů a přátel z branže. Chybět nebude například Václav Neckář, Jiřina Bohdalová, Hana Zagorová, Petr Rezek, Standa Hložek, Petr Kolář, Michal David, nebo Miroslav Donutil!

Vágner si své půlkulatiny pořádně užije. „Tím nejhezčím a největším dárkem pro mě budou ti hosté v Lucerně. To, že přijdou, a že fanouškové to se mnou chtějí oslavit. To bude pro mě asi to nejvíc," prozradil Vágner, pro kterého v pražském kulturním stánku zazpívají a zahrají i jeho potomci, včetně zpěváka Josefa Vágnera.

Večerem bude provázet zase jeho syn Jakub spolu s Miroslavem Donutilem. Nouze nebude o slavné hity, které vzešly právě z pera Karla Vágnera. Diváci uslyší písničky jako Usnul nám, spí, Duhová víla, V pohodě, Dny jdou, Valící se kameny, Ahoj Léto, S láskou nám je líp nebo hit asi nejslavnější Holky z naší školky. 

„Po vstupenkách se postupně jenom zaprášilo, ale ještě nějaké na stání zbývají! Takže, kdo by měl zájem, může si je pořídit přímo ZDE" řekla VIPstory.cz Tereza Vágnerová, pod jejíž produkcí se Hej, mistře basů uskuteční! 

Protože je ale Vágner veliký pamětník, má ve svém archivu i celou řadu "retrofotek". O některé znich se s námi podělil a vy si je můžete exkluzivně prohlédnout v galerii! 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve