ŠOK! U Přeučilů budou chystat křtiny! Oslavili jubileum a teď...?

 Celebrity 
04. března 2017 03:20 / Marek Pokorný
  299   1
📷
Další 3 fotografie v galerii
Zdeněk Rohlíček (vlevo) se svou přítelkyní Libuškou Vojtkovou udělají z Evy Hruškové a Jana Přeučila babičku a dědečka! Petr Mráček
Z hereckého páru Evy Hruškové a Jana Přeučila budou babička a dědeček! Nejstarší syn první Československé televizní Popelky Evy Hruškové, bude otcem. Herec Zdeněk Rozhlíček čeká se svou partnerkou Libuškou Vojtkovou miminko. Tohle je asi nejkrásnější dárek pro slavný herecký pár!

Jan Přeučil slaví letos 80. a jeho žena Eva Hrušková 65. Kromě celé řady gratulací a dárků jim největší dar dali nejbližší - udělají z nich babičku a dědečka. 

„Už se moc těšíme. Jsme moc rádi, že to je takhle, a hlavně, že Zdenda s Libuškou jsou šťastní," svěřila se Eva Hrušková. 

Sama Libuška Vojtková, která má z předchozího vztahu už malého syna Matyáše, radostnou událost potvrdila. „Ano, je to pravda, jsem ve čtvrtém měsíci..."

Na miminko v rodině se těší i herec Jan Přeučil, který sice vlastní děti nemá, ale díky manželce Evě vyženil tři syny, z nichž Zdeněk Rohlíček je nejstarší. 

Rohlíček s Vojtkovou se zúčastnili také oslavy jubiela Hruškové s Přeučilem, na kterou doraila celá řada známých osobností - včetně Jaroslava Svěceného, Zdeňka Bartáka, Petry Černocké, Marie Tomsové, Liliany Malkiny, Olgy Želenské a dalších. 

„Udělali jsme takové setkání našich přátel. Chtěli jsme, aby to bylo v pohodě a v klidu a jsme moc rádi, že to takhle bezvadně vyšlo," dodal oslavenec Jan Přeučil.

Asi největší radost měli z cedulí označující "jejich vlastní" ulici a pamětních klíčů od Jany Černochové, starostky Prahy 2, kde slavní manželé řadu let bydlí. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vypěstujte si vlastní aloe vera. Získáte nejen krásnou rostlinu ale i léčivý gel

Styl

Na celulitidu má vliv hodně věcí. Svou roli hraje i nevhodné spodní prádlo

Bydlení

Pistáciové skořápky nevyhazujte, jsou ideálním pomocníkem v zahradě. Jako mulč i odpuzovač slimáků

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu