Jan Saudek: „Jako muž jsem už párkrát selhal, ale vždy jsem se z toho dokázal nějak vylízat!”

 Celebrity 
10. ledna 2015 15:09 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Posuďte samy, dámy... Profimedia
Ve snímku Fotograf, který vtrhl do médií jako vítr, ať už proto, že má něco společného s Karlem Rodenem v hlavní roli nebo Janem Saudkem jakožto inspirací, zazněla věta: „Už jste někdy jako muž selhal?” a z úst hlavního hrdiny zaznělo: „Ano, ale já se z toho vždycky dokázal nějak vylízat.“

Podle fotografií z premiéry se Saudek z toho všeho zájmu pěkně rozparádil a na fotografy vyplazoval jazyk. Každá dáma alespoň může učinit vlastní úsudek, na kolik by tvrzení ze snímku mohlo být pravdivé... Je známo, že Jan měl ve své posteli mnoho žen a dodnes si drží pár milenek, přestože je ženatý.

Propagace zmíněného filmu je pojatá velmi fikaně a tajuplně. Slibuje, že je to volně inspirováno Janem Saudkem, podobností dějových a vizuálních je zde však nápadně příliš mnoho. Spíš to vidíme na: Řekneme divákům, že jsme si vymýšleli, raději.

A jako po špičkách se chodí kolem Saudkovy ex Sáry Saudkové. Která ve filmu vlastně také je a zároveň není. Kdysi Šárka Směšná Jana před lety připravila o majetek a o práva na jeho fotografie. Mnozí proto vidí ve Fotografovi veřejnou pomstu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zoufalý Ivan Vyskočil nevěří, že jeho syn spáchal sebevraždu. Jeho tělo ještě ani nepohřbili

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu