Kdo nahradí Tomáše a Tomáše ve Snídani s Novou? NOVA sází na novou moderátorskou dvojici: Modelku Mašlíkovou a moderátora z E2 Říbala.

 Celebrity 
09. ledna 2015 12:42 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nova sází na to, že jak Mašlíková, tak i Říbal jsou mladí, energičtí a poměrně už známí  / inStory.cz
Modelka, ale také už „pomocná“ moderátorka Snídaně s novou Hana Mašlíková a ostřílený moderátor Evropy 2 a již moderátor Snídaně Petr Říbal se od února mají stát oficiálně novou moderátorskou dvojicí pořadu. Nova i oba protagonisté zatím oficiálně mlčí, ale kuloáry hovoří jasně! Důvodem změny je i to, že původní dvojice Tomáš a Tomáš z Novy odešli, jeden z nich i z rádia a dokonce se pohádali!

„Od února bude opravdu Říbal s Mašlíkovou moderovat Snídani. Prošli běžnými kamerovými, a protože oba mají už zkušenosti s kamerou a tímhle pořadem, televize na ně hodně sází. Zatím se o tom nesmělo mluvit, ale co nejdříve se to má oficiálně sdělit,“ prozradila zaručené informace jedna z pracovnic Novy.

Původně chtěla stanice s oznámením počkat, ale protože Leoš Mareš práskl, že jde na konkurenční Primu, kde bude údajně moderovat velkou novou show a televize ho vlastně přeplatila, nechce Nova být pozadu a chtěla asi s něčím alespoň pokoutně přijít.

Zatímco původní dvojice a jediná mužská – Tomáš a Tomáš na Nově skončila, protože jeden z Tomášů odjel kamsi za kopečky a pohádal se s druhým, dali tak vlastně prostor novým možnostem..

Televize Nova sází na to, že jak Mašlíková, tak i Říbal jsou mladí, energičtí a poměrně už známí. Hana Mašlíková pracovala pro Prásk, teď spolumoderuje Snídani, stejně jako Říbal. Ten navíc patří mezi stěžejní moderátory Evropy 2. Kromě toho dostává stále více nabídek na moderování společenských akcí i plesů, nejen z Mostu a okolí, odkud pochází.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zoufalý Ivan Vyskočil nevěří, že jeho syn spáchal sebevraždu. Jeho tělo ještě ani nepohřbili

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Tech

Mega raketa mise Artemis I má za sebou zkoušku mokrých šatů. Na Měsíc se poletí už v létě

Zavřít reklamu