Divoký rok Mareše a Faltýnové. Tuny usmiřovacího sexu a veřejné potupy!

 Celebrity 
31. prosince 2014 05:25 / redakce
  0   0
Prozatím stále spolu... Profimedia
Budou mít letos italské nebo romantické Vánoce? Tipoval každý, kdo se doslechl o dalším vzkříšení vztahu prostořekého moderátora s nestydatou modelkou. Leoš Mareš a Petra Faltýnová (42) za sebou mají opravdu výživný rok, až jsme se rozhodli, že by to stálo za rekapitulaci!

Leden – Na nový rok o slepičí krok a Leoš s Petrou rovnou šlápli do h... Po dvou letech udělali radost všem negativistům, kteří jejich vztahu nevěřili a rozešli se. Prý definitivně. Jako důvod uvedli rozdílné názory na společné soužití.

Únor – Neuběhl ani měsíc a znovu se ukázali ve společnosti jako pár. To bylo nářku, že se jedna z nejhvězdnějších dvojic českého šoubyznysu rozešla a evidentně zbytečně. To musel být ale usmiřovací sex. O Faltýnové s Marešem se povídá, že jsou to pěkní divoši.

Červenec – A už je to tady. Žhavý letní měsíc stejně rozžhavil i Leoše. Ten přímo na festivalu v Karlových Varech poslal svoji milovanou k šípku a použil k tomu dost nevybíravý slovník. Moderátor už měl podle svých slov modelky plné zuby. Následovala další hromada nářku, ubrečené fotky Faltýnové a opět to mělo být už definitivní!

Říjen – Tentokrát to vydrželi ”celé” čtyři měsíce! Vrabci na střeše si začali štěbetat, že už jsou zase spolu a je tomu tak. Leoš označil Petru místo přežvýkavce tentokrát za svou auru života a plamen vášně mezi nimi plápolá jako o život. Podle posledních informací jsou spolu stále...
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Posbírejte doma liché ponožky a vytvořte z nich roztomilé velikonoční zajíčky

Styl

Letošní trendy slunečních brýlí. Frčí geometrické tvary, zlatá i oblíbený retro styl

Bydlení

Na mobilní telefon se viry i bakterie uchytí snadno. Postup, jak se jich zbavit

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu