Konec tajností kolem nové přítelkyně Radka Štěpánka! To je ale překvapení...

 Sport 
29. prosince 2014 04:23 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Daniela Hantuchová by s Radkem pěkně ladila... Facebook
Soukromý život tenisty Radka Štěpánka nenechává spát ani veřejnosti ani tenistkám. A začaly se na něj dokonce uzavírat sázky! Portal Live Tennis upozornil na jednu kuriózní, kterou nabízí společnost Unibet.

Vsadit si můžete na některou z krasavic, která zalehne po boku Štěpánka v jeho posteli a zaplní po Petře Kvitové i místo v tenistově srdci. Kromě českých tenistek sester Karoliny a Kristiny Plíškových či Lucie Šafářové je podle sázkařů horkou kandidátkou vyhlášená slovenská krasavice Daniela Hantuchová. A musíme uznat, že slovenská tenistka by byla opravdu skvostný úlovek a stejně jako s krásnou Martinou Hingisovou či Nicole Vajdišovou by tvořili se Štěpánkem reprezentativní pár.

Šestatřicetiletý český tenista je bez debat výborná partie. Podle portálu atpworldtour.com si za svoji kariéru vydělal okolo deseti milionů dolarů a to už je pěkná sumička. A nezanedbatelná je i Štěpánkova pověst milence. Soudě podle krasavic, které oficiálně stály po Radkově boku, to vypadá, že stejně jako na kurtě je tenista kreativní i pod peřinou.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Lopez ukázala svoje sestry. Podobné si ale vůbec nejsou

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte