Bývalý milenec Agáty Prachařové dostane na Vánoce hezkou nadílku! Vybere Ježíšek kluka nebo holku?

 Sport 
05. listopadu 2014 14:14 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Hudler se svojí přítelkyní Facebook
Nejkrásnější dárek pod vánočním stromečkem? Hokejista Jiří Hudler má jasno a jeho letošní svátky budou patřit k těm nejkrásnějším. Útočník klubu Calgary Flames čeká se svojí přítelkyní Hanou Chymčákovou miminko a termín porodu se podle blízkých známých páru očekává právě kolem Vánoc.

S modelkou se dal Hudler dohromady před třemi lety. Chymčáková byla kamarádkou jeho bývalé milenky Agáty Prachařové, tehdy ještě Hanychové. Ta kdysi s Hudlerem chodila a vztah brala velmi vážně. Jirka byl již členem rodiny a Veronika Žilková pěla na budoucího zetě samé chvály. Když Hudler od Agáty utekl, zamávalo to s oběma a Aguš dlouho nemohla vydýchat, že ji Hudler v posteli vyměnil za o jedenáct let starší Simonu Krainovou.

Jak rády se mají Prachařová s Chymčákovou, se můžeme jen dohadovat. Pravda je, že vztah s jedním z nejlépe placených českých hokejistů, není nikdy k zahození. Hudler má s týmem Calgary Flames podepsanou smlouvu ve výši 16 milionů po dobu čtyř sezón a ta vyprší až v roce 2016. A že to nejsou vůbec malé peníze, to si umí Agáta určitě dobře spočítat.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...