Geňo, to je tvůj další žertík? Populární komik vypadal jako kopie plastikami posedlé matrony.

 Celebrity 
02. října 2014 04:49 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Geňa začal mládnout? Foto: Profimedia, Twitter
Humor komika Richarda Genzera nestárne, bohužel on samotný, stejně jako my všichni, stárne. Možná právě kvůli tomu se rozhodl zatočit s nadváhou a v posledních měsících radikálně zhubnul. Podařilo se mu srazit asi třicet kilo!

Co si budeme nalhávat, svůj podíl má na této obrodě určitě i jeho přítelkyně Markéta Jiránková, s níž se po delší době ukázal ve společnosti a vzal ji na premiéru filmu Andělé všedního dne. Tak si ale říkáme, jestli to s tím zkrášlováním nevzal Geňa nějak moc vážně.

Není známo, že by Richard holdoval ”omlazovákům” jako je botox, ale při pohledu na jeho rysy a lesklý obličej připomínal nechvalně známou matku akčního hrdiny Jackie Stallone. Její posedlost plastickými operacemi z ní udělala za uplynulá léta zrůdu a nyní toho všeho prý lituje.

Snad je to jen hloupá náhoda a populární komik si nevzal příklad ze svých rolí, kde často díky dlouhým vlasům ztvárňoval ženu. Ačkoliv by to on sám asi nepřiznal, vypadá, že má dodělávané obočí a narůžovělé rty spolu barevnými lícemi na mužnosti moc nepřidá.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...