Ornella předvedla nahý zadek. Tentokrát ale doslova. Má ovšem ještě na čem pracovat. Kromě váhy a soudnosti ztratila i pevné půlky.

 Celebrity 
01. srpna 2014 17:45 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Ornella ukázala už téměř všechno Foto: Facebook O. Štikové
Sdílet na sociální síti obrázek z dovolené je už asi taková nutnost, jako dýchat vzduch. Foto bez horního dílu plavek však zřejmě přišlo milence Pepy Kokty poněkud ohrané, a tak všem v celé své kráse ukázala nahý zadek s komentářem: „Letní dámská cesta pryč...” Chtěla snad takto naznačit cíl cesty?

Úplně nahá Ornella Štiková přímo nabádá k napsání článku, a to jednadvacetileté matce jistě nebylo cizí. Asi se bojí, že dnes již bájný příběh milostného trojúhelníku Pepa – Gábina – Ornella by mohl upadnout v zapomnění, jelikož se nic pořádného už dlouhou dobu neděje. A protože se posledních pár měsíců morduje se shazováním těhotenských kil, je to i příležitost ukázat, jak se jí to daří.

Váha prsaté Štikové sice evidentně dolů klesla, ale klesly jí k zemi i dvě bělostné půlky. Bude to chtít strávit ještě pár hodin na mučidlech ve fitku, aby mu dodala zpět plné a pevné tvary, které by pozadí jednadvacítky mělo mít a to především v případě, že se chce znovu vrátit k modelingu. To ale stejně považujeme jen za špatný vtip...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...