Hádejte, na koho skladatel Ivety Bartošové musel podat trestní oznámení? Od ”někoho” mu chodí sprosté a výhružné SMS!

 Celebrity 
29. července 2014 05:15 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jarek Šimek je z toho smutný Foto: Archiv vipstory.cz
Skladatel Jarek Šimek, který nedávno vydal v Čechách velmi úspěšné CD s Ivetinými písněmi, se od první chvíle potýká s nevolí Josefa Rychtáře. Místo aby se situace postupně vyjasňovala, ještě se přiostřuje.

„Opravdu to nerad dělám, ale tomuhle už nebudu nečinně přihlížet. Od té doby, co jsem vydal cédéčko Iveta Naposledy, mi od jistého pána chodí zvláštní esemesky, na tu poslední musím reagovat podáním trestního oznámení. Tohle je část zprávy, kterou jsem dostal: „Jedno ti závěrem povím a nezapomeň, najdu si tě, kdy to budeš nejméně čekat.” Nejsem zvyklý dostávat sprosté zprávy, nikdy v životě se ke mně nikdo takhle nechoval. Je mi smutno z toho, čeho jsou někteří lidé schopni,” napsal Jarek na sociální síti.

Kolem konkrétního pachatele sice mlžil, ale vzhledem k uplynulým událostem to nápadně připomíná rozhořčeného vdovce Rychtáře. Ten SMS zprávy posílá velmi rád, Domenico Martucci by o tom mohl vyprávět celé romány a nejde jen o ty zprávy, ale o celé chování, jenž odpovídá jasnému popisu.

Vzhledem k tomu, že Říčanský démon teď prý vyfasoval osmdesát hodin veřejně prospěšných prací za loňské napadení Zdeňka Macury před léčebnou v pražských Bohnicích, moc hezky se mu ty problémy nad hlavou kupí...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...