Michal Hrůza dostává každý den pozitivní vlnu energie. Pomoci zpěvákovi můžete i vy!

 Celebrity 
23. července 2014 04:28 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Kapela Hrůzovi pomáhá všemožnými způsoby Foto: Facebook
Informací o zdravotním stavu zpěváka Michala Hrůzy se nám stále nedostává. Posledně se mluvilo o postupném probouzení z umělého spánku, ale jeho tělo na to prý stále není po operaci mozku připravené. Nezbývá než se modlit, doufat, jak je komu libo, v jeho uzdravení.

Zbylí členové Kapely hrůzy proto dostali nápad, jak Michala ještě více podpořit. „Chtěli bychom vám moc poděkovat za obrovskou podporu, kterou cítíme ze všech stran. Michal o ní musí vědět, protože tolik pozitivní energie není možné necítit. Co kdybychom ji spojili a každý den společně v sedm hodin večer ji Michalovi poslali? Bude to síla neskutečná,” napsala kapela na svůj oficiální profil.

Doufejme, že to co Hrůza cítí, je jedině tato dobrá energie, protože zatímco spí, kolem něco se strhává válka kapel, v níž se ocitli především členové skupin Divokej Bill, Kryštof nebo Chinaski. Sprosté nadávky samozřejmě nevyjímaje. Velký povyk vzbudil i výrok Roberta Rosenberga, který se na sociální síti zmínil, že Michal si to prý zasloužil.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve