Gibsona ve Varech vystřídal italský hřebec Franco Nero. Jestlipak se mu přijede ukázat i Lucka Vondráčková? Před lety spolu měli sex!

 Celebrity 
08. července 2014 10:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Nero si Lucku určitě dobře pamatuje... Foto: Archiv vipstory.cz, Facebook
Antisemita Mel Gibson si v neděli sbalil svou ”nahou ženu držící kouli” a hurá na letadlo. Ačkoliv to nejprve vypadalo, že do Varů přijel jen nějaký prťavý fouňa, nakonec se herec předvedl v dobrém a sympatickém světle. S Johnem Travoltou se prý nedá srovnávat, ale i tak ukázal České republice své hollywoodské kouzlo.

Jen pár hodin po jeho odletu dorazila do Čech další hvězda – italský hřebec Franco Nero, kterého známe především z westernů, ale místní kraj mu rozhodně není cizí. Nero se objevil ve dvou českých filmech Juraje Jakubiska. Roku 2004 v Post Coitum, kde si vystřihnul vášnivý sex s mladičkou Luckou Vondráčkovou. Film byl bez servítek kritiky přirovnávám k plytkému pornu. A o pár let se objevil se snímku Bathory.

Ihned po příletu rozdal fanouškům pár podpisů a co nevidět zmizel v prostorách v hotelu Pupp. Přijel zarostlý vousem v černých kalhotách a triku a přes sebe měl béžovou letní bundu. Bylo vidět, že z letadla je trochu nesvůj. Následně večer v divadle už to byl zase ten charismatický fešák.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...