Víme exkluzivně: Mareš označil Faltýnovou za přežvýkavce a poslal ji do kopru už v pátek. Festival tímto skončil, protože nikdo už nebude řešit nic jiného.

 Celebrity 
08. července 2014 06:52 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Petra a Leoš se už zase rozešli a prý definitivně! Foto: Archiv vipstory.cz
Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Zpráva o dalším rozchodu Leoše Mareše a Petry Faltýnové je více než šokující. Slavný pár spolu přijel na festival v Karlových Varech, oba zářili na červeném koberci a během prvního večírku se od sebe nehnuli na krok. Neustále si něco šuškali a pusinkovali se, zkrátka typický zamilovaný pár. Jenže tak jenom vypadali.

Bylo to zřejmě ticho před bouří. Podle našeho důvěryhodného zdroje se Leoš s Petrou rozešel ještě toho večera a to, co vidíme teď, je jen vyústění všeho kolem. Mareš už má prý své nákladné partnerky doslova plné zuby. „Na večírku v Puppu jí řekl, že je káča a že ho už štve (ve skutečnosti použil něco ostřejšího – pozn. redaktora),” uvedl náš zdroj.

Co to znamená pro Faltýnovou a Leoše, to je jasné. Festival má však taky smůlu, protože teď už se tuplem nikdo nebude starat o filmy, ale jen o kauzu – Mareš vs. Faltýnová. Moderátor prý ještě chvíli pobude, ale i tak si co nevidět novináři můžou sbalit svých pět švestek, protože ve Varech zbydou jen samá ”béčka”.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...