Překvapivá zpověď Petra Rezka. Se zpěvákem se život opravdu nemazlil.

 Celebrity 
06. května 2014 06:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Největší hity nazpíval Rezek s Hankou Zagorovou Foto: Facebook
Petr Rezek byl hvězdou osmdesátých let a na jevišti stál po boku Petry Černocké a Hany Zagorové. S tou nazpíval velký hit "Duhová víla". Profesně se mu opravdu dařilo, ale málokdo ví, že zpěvák měl velké trable se ženami.

Jeho první manželka se nikdy nesmířila s Rezkovým pracovním nasazením a spory v páru došly tak daleko, že se spolu manželé rozvedli. To by nebylo tak strašné, kdyby ovšem Rezkova manželka Irena nepopadla dvouletého synka a nefrnkla s ním za hranice. Přes neustálé prosby se nikdy z emigrace nevrátila a Rezek tím pádem přišel o syna, se kterým si pouze občas vyměnil pár řádek.

Ani s druhou ženou neudělal zpěvák právě díru do světa. Zde se situace obrátila. Manželka se po revoluci vykašlala na rodinu a utekla od něj, ovšem jejich malá dvojčata zůstala v tomto případě naštěstí ve zpěvákově péči. Pěvecká hvězda byla nucena rychle přešaltovat a zastat v domácnosti mužské i ženské práce. Ale to se nakonec vždycky hodí. Současná zpěvákova partnerka si totiž šikovného muže nemůže vynachválit.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jiří Mádl debutuje jako autor. Vydává knížku a dokončil scénář ke svému třetímu filmu

Styl

Vysoce citlivých dětí je mnoho. Prožívají náhlé záchvaty vzteku, smutku a běžné výchovné metody na...

Tech

Čína má novou ponorku, pravděpodobně s tryskovým motorem

Zavřít reklamu