Pitva ukázala, co opravdu zabilo Bartošovou. Boj o tělo pokračuje!

 Celebrity 
04. května 2014 06:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Místo posledního skonu Ivety Bartošové... Foto: TV Prima / tn.cz
Každého teď zajímá, jak vlastně dopadne soudně nařízená pitva popové princezny Ivety Bartošové. Mela, kterou její sebevražda rozpoutala, totiž ani zdaleka nenasvědčuje tomu, že se brzy vody uklidní. Rvačky, pochybnosti, hádky a to není vše. Na povrch vyplouvá čím dál více důkazů o tom, že Iveta opravdu mohla být tyranizována Rychtářem a byla jakousi jeho loutkou. Ivetin ochránce Zdeněk Macura si dokonce bez servítek troufá tvrdit, že ji čerstvý vdovec prostě měl v plánu zabít a zničit.

Méně překvapující je verdikt pitvy – podle serveru Extra zpěvačka zemřela v důsledku devastujících zranění způsobených srážkou s vlakem a domněnky, zda její smrt uspíšil alkohol či léky prý padly. Zároveň pitva vyloučila další zdravotní indispozice, které by na její úmrtí mohly mít vliv ještě před úterním neštěstím.

Kolem těla Bartošové je toho ale ještě mnohem víc. Otázkou je fakt, komu bude nakonec tělo vydáno? Boj kolem Ivety tímto nekončí ani po její smrti. Manžel zesnulé pěnice Josef Rychtář chce uspořádat nákladný a mediálně sledovaný pohřeb, ale rodina by raději klidný akt v kruhu rodinném.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pavlína Pořízková to nandala plastickému chirurgovi. Ten napsal, že její tvář potřebuje kompletně...

Styl

Eva (47) o vztahu se silně věřícím mužem: Pochopila jsem, že ne každé násilí na lidech musí být...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...