Královna zatla tipec levné bižuterii a krátkým sukním Kate Middleton. Její šatník prochází kompletní obměnou.

 Celebrity 
17. února 2014 06:12 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
S křížkem po funuse Kate! Foto: Twitter
Její Veličenstvo královna Alžběta II. objednala pro Kate Middleton královskou stylistku. Vévodkyně z Cambridge si definitivně získala srdce lidí ve Spojeném království, až na jedno – na to královnino. Ukazuje se, že Alžběta není až tak úplně spokojena s šatníkem, jaký se Kate zamlouvá. Na její vkus až moc často ukazuje nohy.

Do nové garderoby Kate Middleton přibudou delší sukně. Také musí více nosit čelenky a schválené šperky, ne její oblíbenou levnou bižuterii, v níž se ukazovala mezi občany Anglie a byla jim tímto bližší. Šatník obměňuje vévodkyni osobní stylistka Alžběty II. Angela Kelly a její Výsost to všechno bude pečlivě sledovat.

Designér David Emanuel poznamenal: „Je nezbytný někdo, kdo ji na všechno připraví. Dokonce i moderní šlechta potřebuje pomoci s oblékáním. Bude zkoumána od hlavy až k patě. Čeká nás hodně práce. Musíte přemýšlet o národních barvách země, o její vlajce a symbolech a soustředit se na skutečnost, jak se ve vašem oblékání odráží. Trvá to týdny a Kate bude potřebovat kvalitní krejčovinu. Především na cestu do Austrálie, která ji čeká v dubnu. Bude tam teplo, ale oděv musí být kvalitně ušitý.”

Kate Middleton tak dostane zaměstnance, který se na plný úvazek bude věnovat jejímu oblékání, od bot až po doplňky. V královské rodině není místo na módní faux pas.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Kdy je čas na první kosmetiku a kdy je vhodné aby se malé slečny začaly líčit

Tech

NASA představila technologii pro vertikální pěstování potravin

Zavřít reklamu