Bartošová děsila diváky, Rychtář nadával jak sto čertů a Macura nebyl k Ivetě vpuštěn na bezpečnou vzdálenost. Takže klasika.

 Celebrity 
17. února 2014 05:25 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
To byl zase mejdan! Foto: Archiv TV Prima
Stále diskutovaná Iveta Bartošová v pátek koncertovala v Karlových Varech. Diskotéka ve Staré Roli slavila své třetí narozeniny. Vstupné bylo 50kč a zahrnovalo i zlatý hřeb večera – Ivetku. Doprovodil ji, jako už tradičně, její manžel Josef Rychtář, tudíž odstartoval show předčasně.

Nechyběly výhružky a smršť sprostých nadávek směrovaných k přítomným médiím. Jakmile začal koncert, nikdo z novinářů nesměl dovnitř a když po jedenácté dorazil samozvaný ochranář týraných žen Zdeněk Macura, ani on se svým doprovodem se na párty nedostal. Macura, který média naopak do svého soukromí hrdě zve, zmínil, že se k jeho uším dostala informace, že na tom Iveta není zdravotně moc dobře, takže ji chtěli jenom podpořit.

Přes všechna "rychtářská" bezpečnostní opatření z tohoto ostře sledovaného koncertu pronikly ven amatérsky natočené záběry. Je na nich vidět, že Džambulka asi opravdu nebyla úplně ve své kůži. Místy se pokoušela o taneční kreace, během kterých jí utíkal zpěv a naopak. Přesto publiku slíbila další koncert. Tak u toho nesmíme chybět ani příště.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Skvělý pomocník na celulitidu i vrásky: Maderoterapie

Tech

Problémy solárních technologií. Emise z výroby panelů jsou obrovské

Zavřít reklamu