Ondřej Ruml ve sporu s kolegy. Kvůli holce!

 Celebrity 
12. prosince 2013 04:30 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Ondřej se na výběr Miss pěkně vyfešákoval!  / inStory.cz
Ondřej Ruml si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Již několik let chodí s exotickou Doris, ovšem na místech, kde jsou média, se s ní objevuje zřídka a v rozhovorech raději stáčí téma ke své hudbě, než k osobnímu životu. My jsme jej však nedávno zastihli v obležení mnoha krásných dam. Má snad Ondra v plánu svou přítelkyni vyměnit?

Naštěstí nic takového nehrozí, Ondra nepořádal výběrové řízení na novou ženu svého života, ale byl jedním z porotců na dvou castinzích, kde vybíral adeptky na budoucí královnu krásy. A že to nebyl úkol zrovna jednoduchý! Vybrat ze stovek dívek jen několik, které budou mít šanci bojovat o postup do finále a splnit si sen, je už dosti zodpovědný úkol. Naštěstí si Ondra mohl od vybírání dívek odpočinout během vystoupení, které měl v rámci castingu a na podiu už se zas cítil jak ryba ve vodě.

„Účast v porotě na castinzích České Miss jsem si samozřejmě užíval, ale nebylo to jednoduché. Uvědomil jsem si, jak je takové hodnocení subjektivní. Občas bylo složité shodnout se s ostatními, protože mně se líbily zajímavé, dejme tomu exotické typy dívek, kdežto kolegové dávali přednost klasickým typům krásek...“ řekl ke svému působení v porotě Ondra.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz