Jana Švandová není žádná troškařka. Neuvěříte, co si přeje od svých blízkých!

 Celebrity 
29. března 2018 16:39 / Monika Knorkova
  0
📷
21 fotografií v galerii
Herečka Jana Švandová miluje šperky WITH U
Za pár týdnů oslaví Jana Švandová (70) svoje znovuzrození. Budou to čtyři roky, co přežila ošklivou autonehodu. Poblíž středočeských Řevnic se na ni v protisměru vyřítil jiný vůz. Srážce už herečka nedokázala zabránit. Nakonec naštěstí vyvázla "jen" se zraněnou krční páteří. Bouračku však vnímá jako znamení.

Smrti totiž unikla v den výročí úmrtí své maminky. I to byl tedy důvod, proč svůj život od základů přehodnotila.

Co však krásná herečka miluje stále stejně, jsou luxusní šperky. Na uvedení nové značky WITH U, které se účastnilo mnoho osobností českého showbyznysu, jsme krásnou herečku vyzpovídali.

Co si myslíte o tomto nápadu spojit šperk s člověkem, který je Vám blízký? "Je to originální nápad, který si určitě najde mnoho zákazníků," pochvalovala nápad českých návrhářů a zároveň se netajila ani tím, že by si takový šperk velmi přála. "Šperk má moderní design, kterému nechybí fantazie. Pokud mi ho někdo daruje, budu ho moc ráda nosit," sdělila nám herečka. "Určitě bych si takový šperk nechala na památku vyrobit, ale jeden by mi zdaleka nestačil. Mám velkou rodinu a všechny je miluji stejně. Jak tak počítám, potřebovala bych jich nejméně deset," smála se herečka a zároveň dodala. "Je to určitě výzva pro všechny, kteří mě mají rádi."

Tuto akci si nemohly nechat ujít ani producentka Olga Menzelová se svou dcerou Aničkou a její kamarádkou. Olga je toho názoru, že by ženy měly nosit šperky pořád! "Nedávno jsem viděla fotku maminky našeho přítele. Její jí 90 a šla se koupat do řeky s pravými perlami a diamanty. A to je krásné. Žena má být "oblečena" do diamantů nebo perel v kterémkoliv věku a při jakékoliv příležitosti," svěřila se a zároveň pochvalovala nápad spojit šperk s člověkem, který je vám blízký. "Vždy ocením originální dárek, který nese osobní stopu jeho dárce."

Doprovod měla i krásná herečka Tereza Kostková, která na akci přišla se svým synem Toníkem. Právě Tereza si na místě domluvila výrobu prstýnku s otiskem prstu svého syna. A kdo měl z něho větší radost? "Upřímně tento prsten přijde zajímavý především mému synovi. Zřejmě bude mít pocit, že teď budu mít u sebe jeho „vlastní pečeť," smála se herečka, která v běžném životě šperky příliš nenosí. "Musím se přiznat, že v běžném životě nosím šperky málokdy. Záleží na oblečení, případně pokud je šperk jako dárek," přiznala. "Když cítím potřebu dozdobit se, tak si zkrátka nějaký vezmu," dodala na závěr.

Pár slov nám řekla i modelka Andrea Verešová. Co se šperků týče, sází Andrea spíše na jednoduchost a upřednostňuje šperky, které pro ni mají nějaké citové pouto. "Mám ráda jemné šperky s citovou vazbou nebo symbolikou, jako například snubní prsten, nebo ten, který jsem dostala od svého syna k MDŽ. Ten nosím velice ráda!" Jedna kolekce značky WITH U představuje i náramky, které jsou vyrobeny z vlasů dodaných zákazníkem. Ať již vlastních, nebo jeho blízké osoby. Ty jsou pak zality pryskyřicí ve vybrané barvě dle vzorníku. Jeden takový si objednala dvojnásobná maminka Andrea Verešová. "Je to krásný šperk s originálním a nadčasovým designem, který se mi velmi líbí. Myslím, že prsten s vlasy mých dětí bude navždy milá vzpomínka a bude pro mě mít o to větší hodnotu a citovou vazbu," svěřila se.

Mezi ženy, které si nechaly prsten navrhnout, patří i herečka Michaela Maurerová, která si přinesla vlásky svých dvojčátek přímo na akci. Největší radost má z toho, že bude mít své děti stále u sebe. "Líbí se mi pocit, že budu mít svoje největší "poklady" pořád u sebe. Prstýnky moc nenosím, ale tenhle pro mě bude díky "kousku mých dětí" hodně osobní záležitostí," prozradila herečka, která má ke všem svým šperkům určitý vztah. "Všechny šperky, co nosím, pro mě mají nějakou osobní přidanou hodnotu. Buď tím, od koho jsou, nebo kde a za jakých okolností jsem si je pořídila."

Exkluzivní kolekce šperků je připravena českými návrháři a klenotníky s citem pro detail a nadšením pro koncept této značky. Pouze výrobu osobních diamantů zajišťuje pro WITH U celosvětový lídr v tomto oboru, Heart in Diamond. Ačkoliv vypadají tyto šperky velmi draze, pořídit si je může téměř každý. A potvrzuje to i generální ředitel Robert Fucsik. "Vzhledem k širokému spektru naší nabídky si nejen vybere každý podle svého vkusu, ale i podle finančních možností. V zásadě se pohybujeme v rozmezí od 1200 korun, pak už záleží na náročnosti klientů." Z každého prodaného šperku jde pak část peněz na organizaci Dětské krizové centrum, se kterou firma úzce spolupracuje. Přispějete tak na dobrou věc a zároveň si můžete být jisti, že se na celém světě nenajde nikdo, kdo by mohl mít stejný šperk jako Vy!

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Kam až nás může zavést negativní myšlení

Tech

Závody ve vývoji hypersonických zbraní jsou v plném proudu. Americký tajný projekt Mayhem bude stroj...