Tenhle slavný fotbalista vydělává milion denně!

 Celebrity 
16. října 2017 02:05 / René Černý
  0
📷
2 fotografie v galerii
Milion korun denně vydělává David Beckham! archiv
Na takový balík peněz mnozí z nás nedosáhnou ani kdyby žily dva životy. David Beckham v klidu. Vydělává totiž v přepočtu milion korun denně. Jak to slavný fotbalista, ale i model dokáže?

I když je dvaačtyřicetiletý David Beckham už ve fotbalovém důchodu, stále ví, jak vydělávat balík! Svůj poslední fotbalový zápas odehrál před čtyřmi lety, ale stále je o něm slyšet a stále je vidět. 

Když opustil klub Manchester United, stal se rázem hvězdou, kterou chce snad úplně každý. Přešel ke španělským gigantům Real Madrid, kde byl zaplaven hromadou peněz. Vyhrál ligový titul v anglické, španělské, americké a francouzské lize. 

Pak fotbal v podstatě pověsil na hřebík a dal se na módní branži. Spodní prádlo, oblečení, boty, brýle, vlastní parfém, to vše má Beckham za sebou. „Aktuálně, i přes to, že už není aktivním fotbalovým hráčem, vydělává v přepočtu 1 milion korun denně," říkají lidé z jeho okolí. 

Potetovaný hezoun má stále čím překvapit.  Své peníze si ale neškudlí jen pro sebe, jako mnozí jiní i čeští sportovci, ale velké částky věnuje na charitu. Třeba celý jeho plat za pět měsíců v jednom z klubů, byl darován na dobročinné účely. Ovšem v rodinném rozpočtu i přes občasnou dobročinnost stále dost zbyde a od úst si skutečně utrhávat nemusí. 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet