Víme první: Náhlovský trpí bolestmi. Používá invalidní vozík!

 Celebrity 
21. ledna 2015 13:12 / Vítek Koldinský
  0
📷
1 fotografie v galerii
Náhlovský během natáčení trpěl, využíval k odpočinku invalidní vozík archiv TV Barrandov
Stačí troška nepozornosti a neštěstí je na světě. Josef Alois Náhlovský (65) nyní trpí jako zvíře. Zlomil si totiž nohu, ale práce v televizi nepočká. Aby natáčení vydržel, musel dokonce používat invalidní vozík, který mu umožnil si mezi scénami na chvíli odpočinout.

I když ten byl opravdu jen malou pomůckou, trvale ho herec nepotřebuje, stačí mu prý jen berle. „Uklouzl jsem doma na schodech a zlomil jsem si nártní kůstku,“ vysvětlil Náhlovský při natáčení nového měsíčního pořadu TV Barrandov Estrádička. Kromě toho, že se celým prvním dílem prokulhal, protože na nemocnou nohu nemohl došlápnout, natáčení málem fyzicky ani nevydržel!

„Byl to opravdu dlouhý den. Bylo nám pana Náhlovského až líto, protože musel mít velké bolesti. Nicméně ani jednou si nepostěžoval, je to opravdu silný člověk,“ prozradil člen natáčecího štábu s tím, že pilotní díly se obvykle točí déle než normální. I když výsledek trvá 50 minut, tento díl se natáčel tři hodiny! Náhlovský k tomu musel absolvovat i dvouhodinovou zkoušku.

Za invalidní vozík (který reálně nepotřebuje, stačí mu berle) byl vděčný, protože ke konci už ho noha bolela jako čert.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte