Dokonalý klon legendárního českého komika chce jít do hereckého důchodu. Sužuje herce vážná nemoc nebo je to jenom prachobyčejná únava materiálu?

 Celebrity 
08. září 2014 10:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiří Schmitzer se cítí poněkud znavený Foto: Česká televize
Z útrob divadla Ypsilon se stále častěji ozývají hlasy, že Jiří Schmitzer chce zanechat své herecké profese a chystá se do předčasného důchodu. Není to v tomto věku ale poněkud předčasné?

Syn legendy českého herectví Jiřího Sováka zraje jako víno a je stále oblíbenějším a vyhledávanějším umělcem. Možná ale tady bude právě kámen úrazu. Herec se prý v poslední době cítí být vyčerpaný, unavený a znechucený. No, upřímně řečeno, není sám.

Schmitzer je ale zároveň jedním z nejvýraznějších českých písničkářů a jeho koncerty jsou vždy pro posluchače velkým zážitkem a jeho písně jsou plné vtipného a laskavého humoru. Výjimečně hudebně nadaný herec dokonce složil hudbu pro divadelní inscenaci Národního divadlo.

Známé je, že vztahy s otcem Sovákem, měl Jiří hodně napjaté. Otec mu prý nemohl odpustit, že způsobil v roce 1976 pod vlivem alkoholu dopravní nehodu, při které zavinil smrt chodce a syna vydědil.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Producentka Bonda prozradila, jak je to s náhradou za Daniela Craiga

Styl

Markéta (49): Navázala jsem intimní vztah se synem kolegyně a teď se bojím, že to praskne. Mohlo by mě to...

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu