Jak to sluší Budkové a Buranské na střelnici? A z čeho se jim udělalo špatně?

 Celebrity 
17. dubna 2015 04:00 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Krásky si vyrazily na Matějskou, ale nebylo jim dvakrát dobře! obag.cz
Nádherné slunné odpoledne strávily kamarádky, vicemiss 2009 Tereza Budková a Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská na matějské pouti. Tereza si sem vyrazila oddechnout po poslední zkoušce před státnicemi, kterou zvládla na jedničku. Z čeho mají holky žaludek na vodě? Jak to sluší Budkové a Buranské na střelnici? A z čeho se jim udělalo špatně? „Pokud zvládnu ještě v červnu poslední zkoušku na jedničku, tak budu mít červený diplom.“, usmívá se krásná brunetka Tereza, která je studentkou policejní akademie a daří se jí skloubit náročnou práci v modelingu se studiem doslova na výbornou.

Značnou část roku tráví pracovně v zahraničí, tak to je jí přítel občas nemá lehké, když mu jeho dívka odjede na několik dní pryč. „Práce v zahraničí mi vyhovuje, je tam lepší finanční ohodnocení, ale i přístup k modelkám je trochu jiný. Přesčasy se platí, dodržuje se časový harmonogram, máme pauzu na oběd.“, chválí si výhody práce modelingu v zahraničí Tereza Budková.

Tereza bourá veškeré mýty, které kdy mohl někdo o miss vyslovit. Bravurně zvládá studium vysoké školy s úžasnými výsledky, modeling a se svým přítelem ustála soutěž krásy a nerozešli se. Dokonce spolu už brzy oslaví osmé výročí! To se opravdu jen tak nevidí.

Nikola Buranská s Terezou na pouti zamířily na střelnici. Koho si asi představovali místo půvabné papírové růže? Několik neplodných ran vystřídaly dobře mířené výstřely z brokovnice. Holky si vystřelily Mr.Beanovského medvídka a dvě obří papírové růže. V jejich repertoáru nesměla chybět ani adrenalinová jízda, která jim trochu rozproudila krev v těle. "Jsem úplně zelená a necítím se dobře. Ještěže jsem neobědvala. Musela jsem zrušit i trenéra, jak mi je blbě," komentuje jízdu Nikola Buranská, loňská vítězka Česká Miss Earth.

Tmavovlasá rodačka z Přerova randí s fotbalistou Filipem Novákem, se kterým chodí už čtyři roky. I ona boří rozchodový mýtus. Nikola pendluje mezi Prahou a Libercem, kde se svým přítelem žije. Je tak pořád v pohybu.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Mývalí kočka je něžný obr, který miluje společnost a je ideální k dětem

Styl

Vlašák za socialismu chutnal jinak. Jeho historie je dlouhá, sahá až do první republiky

Bydlení

Jak správně vyčistit pračku, abyste zabili všechny bakterie

1. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

2. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

3. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

4. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

5. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

Zavřít reklamu