Buckinghamský palác stále popírá obvinění prince Andrewa. Sex s nezletilou otrokyní prý neměl!

 Celebrity 
05. ledna 2015 05:14 / redakce
  0   0
Archivní snímek mladé Virginie a prince Andrewa Archiv Virginie Roberts
Milujeme skandály a ty z královských rodin jsou obzvláště vypečené. Třicetiletá žena pod pseudonymem Jane Doe 3 (za nímž se zřejmě skrývá Virgina Roberts) se rozhodla po dlouhých letech vyjít na veřejnost s tvrzením, že byla nezletilou sexuální otrokyní prince Andrewa, druhého syna královny Alžběty II.

Američanka popisuje v rozhovorech pro britský deník Daily Mail detaily svého nešťastného dospívání. Vše mělo začít, když ji v lázních Donalda Trumpa neznámá žena naverbovala pod příslibem lukrativní masérské kariéry k Jeffreymu Epsteinovi, který se tou dobou velmi úzce přátelil s vévodou z Yorku.

Robertsová již v minulosti obvinila Epsteina, že ji předhodil k sexuálním hrátkám svým blízkým, včetně korunovaným hlavám. V rozhovoru mluví o tom, co s ní Epstein dělal, že byla jen jeho sexuálním otrokem a kolik jí platil. Za sex s princem prý vyinkasovala 15 000 dolarů!

Prince Andrewa však tehdy ve svých obviněních nejmenovala. Dostalo se to na povrch po třinácti letech, protože vévoda z Yorku je zmíněn v žalobě, která byla v minulých dnech u floridského soudu podána právě proti Epsteinovi. Ten už byl před lety odsouzen za sex s nezletilou.

Buckinghamský palác veškerá obvinění týkající se tohoto skandálu samozřejmě popírá. Ale nepůjde to jen tak zamést pod kobereček a princi Andrewovi už to nikdo neodpáře. Vždy už bude ten, který prý sexuálně zneužíval nezletilou. To je nálepka, jakou si za rámeček nedá.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si policový díl na kořenky či jiné potraviny

Styl

Až osmdesát procent všech vad zraku lze vyléčit. Klíčová je ale prevence

Bydlení

Chcete-li zrenovovat podlahu rychle a jednoduše, použijte samolepicí čtverce

1. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

2. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

3. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

4. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

5. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

Zavřít reklamu