Buckinghamský palác stále popírá obvinění prince Andrewa. Sex s nezletilou otrokyní prý neměl!

 Celebrity 
05. ledna 2015 05:14 / redakce
  0   0
Archivní snímek mladé Virginie a prince Andrewa Archiv Virginie Roberts
Milujeme skandály a ty z královských rodin jsou obzvláště vypečené. Třicetiletá žena pod pseudonymem Jane Doe 3 (za nímž se zřejmě skrývá Virgina Roberts) se rozhodla po dlouhých letech vyjít na veřejnost s tvrzením, že byla nezletilou sexuální otrokyní prince Andrewa, druhého syna královny Alžběty II.

Američanka popisuje v rozhovorech pro britský deník Daily Mail detaily svého nešťastného dospívání. Vše mělo začít, když ji v lázních Donalda Trumpa neznámá žena naverbovala pod příslibem lukrativní masérské kariéry k Jeffreymu Epsteinovi, který se tou dobou velmi úzce přátelil s vévodou z Yorku.

Robertsová již v minulosti obvinila Epsteina, že ji předhodil k sexuálním hrátkám svým blízkým, včetně korunovaným hlavám. V rozhovoru mluví o tom, co s ní Epstein dělal, že byla jen jeho sexuálním otrokem a kolik jí platil. Za sex s princem prý vyinkasovala 15 000 dolarů!

Prince Andrewa však tehdy ve svých obviněních nejmenovala. Dostalo se to na povrch po třinácti letech, protože vévoda z Yorku je zmíněn v žalobě, která byla v minulých dnech u floridského soudu podána právě proti Epsteinovi. Ten už byl před lety odsouzen za sex s nezletilou.

Buckinghamský palác veškerá obvinění týkající se tohoto skandálu samozřejmě popírá. Ale nepůjde to jen tak zamést pod kobereček a princi Andrewovi už to nikdo neodpáře. Vždy už bude ten, který prý sexuálně zneužíval nezletilou. To je nálepka, jakou si za rámeček nedá.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chcete mít dostatek vitaminů i v sychravém počasí? Zmrazte si zeleninu do zásoby

Styl

I gumička do vlasů může zdraví nebezpečná

Bydlení

Tyto věci do vysavače určitě nepatří

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu