Na světlo vyplouvají záhadná fakta o smrti topmodelky Netolické! V bytě nebyli žádní mrtví psi, ale ani karma, kterou by se mohla otrávit.

 Celebrity 
18. listopadu 2014 11:02 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Co způsobilo smrt mladé a zdravé dívky?! Twitter
O smrti české topmodelky se píše až v zahraničí. Kateřina Netolická byla před týdnem nalezena mrtvá ve svém bytě a dodnes si všichni její blízcí i okolí lámou hlavu nad tím, co mohlo tak mladou ženu zabít!

Všichni se shodují na tom, že Katka byla skvělá holka, skromná a ve velmi dobré zdravotní kondici. První výsledky pitvy prozatím vyloučily cizí zavinění, sebevraždu i smrt otravou plynem. Lékaři se proto zaměřili na toxikologické testy, ale ty už Netolická podstoupila poměrně nedávno kvůli startu v kickboxerském mistrovství světa a ani tehdy nic nenašli. Podle Adriana Smrčka, přítele jejího partnera Jakuba Petružálka, neměla ani žádné hematomy.

Smrt Kateřiny je tedy stále jednou velkou záhadou. Smrčka zároveň v rozhovoru pro Deník vyvrátil, že by spolu s modelkou byli v bytě nalezeni i mrtví psi a rovněž karmu (o níž se původně mluvilo jako o zdroji její smrti), žádnou totiž v bytě nemají. Stále je zde proto mnoho nezodpovězených otázek...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

George Clooney prozradil, proč odmítl kšeft za 35 milionů dolarů za jeden den práce

Styl

Tyto kosmetické nápady z TikToku byste zkoušet neměly. Mohly by poškodit vaši pleť

Dům a zahrada

Skladujte zelí klidně i na balkoně. Vydrží vám až do jara

Zavřít reklamu