Lucie Křížková není žádná fiflena. Dejte jí buřta do ruky, spacák do karavanu a je spokojená.

 Celebrity 
03. července 2014 14:32 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Lucka má přírodu ráda Foto: Facebook L. Křížkové
Prázdniny odstartovaly, léto může začít v plném proudu a jelikož Lucie Váchová Křížková má přes prázdniny pracovní volno, chystá si užít rodinu opravdu plnými doušky. „Budu to mít rozmanité,” začala Lucka vyprávět.

Nejprve se chystá do Krkonoš, kde si odbude pár natáčecích dní a pak už to bude samé wellness a turistika. „Hodně času strávíme na Lipně, protože manžel jako jachtař se tam zabaví. Tam bydlíme v obytném autě a jsme i se synkem moc spokojení. Budeme tam asi celý srpen,” řekla vipstory.cz Váchová, čímž nás trochu zarazila, protože jsme si představili modelku v přírodě.

Takové obavy nám Misska rychle vyvrátila. „Nepotřebuju nějaký pětihvězdičkový hotel. Naopak moji přátelé mě znají v teplácích, obyčejném tričku, mikině a nenamalovanou. Já rozhodně nejsem takový nafintěný typ a podle mě to tak má většina modelek. Dneska jsem taky přišla v džínách a teniskách, na místě se převlékla a pak jedu ke kamarádovi grilovat na zahradu,” dušovala se Lucie na akci slevového portálu Pepa.cz, kterou odmoderovala v béžových šatech, aby se neřeklo.

S manželem však neopomenou trochu romantiky, když už má to dvouměsíční volno. Chystají se na týden na lodi po řeckých ostrovech.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město