Vlaďka Erbová si to tedy uměla zařídit opravdu parádně! Nemusí hnout prstem a celé dny protelefonuje.

 Celebrity 
24. května 2014 06:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Vlaďka vyrazila s dětmi na nákupy Foto: Malvik
Modelka Vlaďka Erbová je hodně žádaná a s tím samozřejmě souvisí i méně času. Proto je pro ni každý okamžik s dětmi vzácný. Zatímco malý Marcus roste, z Viktorky se klube skvělá krasobruslařka. Denně má tréninky, často i dvoufázové. „Je hrozně šikovná, tak ji v tom podporuji. Volno má jen o víkendu,” pěje Erbová ódy na dceru a hned o prázdném odpoledni vyrazila s dětmi na hřiště v areálu prodejny s dětským zbožím v Hostivici nedaleko Prahy.

„Obchod vlastní moje kamarádka Renata, tak jsem tady s dětmi dost často, ona sama má ratolesti tři. Dneska jsem vybírala novou autosedačku pro Markuse a samozřejmě se ukázal jako malej Řepka. Nutně chtěl tu, která vypadala jako fotbalový míč,” dodala s úsměvem Vlaďka a ihned se hrdě vytahovala se svým zázrakem: „Pořídila jsem mu neuvěřitelný kočárek. Sám se stisknutím jednoho tlačítka rozloží i složí. Všechny maminky, které ho několikrát denně skládají ručně, mě myslím pochopí, proč jsem z něj tak nadšená. A jako bonus umí nabíjet telefon, což obzvlášť já, která sem tak trochu telefonní ústředna a mobil mám vybitý za půl dne, fakt umím ocenit,” dodala vnadná modelka.

Syna Markuse ukázala po dlouhé době a doslova je celý po tátovi. „Má taky slušný blikance,” směje se Erbová. „Už teď je vidět, že bude velká osobnost. I podobou je celý Tomáš.”
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum