Jennifer Aniston oslavila 45. narozeniny a nejspíš dostane od snoubence kopačky. Vytáhla ho z anonymity a teď už ji nepotřebuje.

 Celebrity 
13. února 2014 06:03 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Všechno nejlepší! Foto: Twitter
Herečka ze seriálu Přátelé a bývalá přítelkyně krasavce Brada Pitta Jennifer Aniston oslavila v úterý 45. narozeniny. Ještě pět let a bude to padesátka, ale s tím si zrovna ona nemusí lámat hlavu, protože i ve svém věku se beze studu může ukázat v plavkách a o její postavě se pak píšou pouze pochvalné články. Krásný vzhled si Jennifer umí udržet a taky za něj slušně platí tisíce dolarů měsíčně.

Co se ale nedá koupit, je láska jejího snoubence. Herec Justin Theroux jí k narozeninám místo svatby dá asi kopačky. Začíná se totiž stále více mluvit o krachu jejich vztahu. „Justin je rád, že si může užívat benefitů, které plynou ze vztahu s Jennifer. V téhle chvíli ji vděčí za to, že ho posunula mezi velké hvězdy. Od té doby, co jeho sláva vzrostla, se ale na ni přestal emocionálně vázat. Nechce teď všechno pokazit svatbou, když mu momentálně v kariéře vychází věci tak skvěle,” psal magazín In Touch Weekly. Vypadá to, že seriálová Rachel má štěstí ve hře, ale zato neštěstí v lásce.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum