Jennifer Aniston oslavila 45. narozeniny a nejspíš dostane od snoubence kopačky. Vytáhla ho z anonymity a teď už ji nepotřebuje.

Všechno nejlepší!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
13. února 2014 06:03 / Foto: Twitter
  0   0
Herečka ze seriálu Přátelé a bývalá přítelkyně krasavce Brada Pitta (54) Jennifer Aniston (49) oslavila v úterý 45. narozeniny. Ještě pět let a bude to padesátka, ale s tím si zrovna ona nemusí lámat hlavu, protože i ve svém věku se beze studu může ukázat v plavkách a o její postavě se pak píšou pouze pochvalné články. Krásný vzhled si Jennifer umí udržet a taky za něj slušně platí tisíce dolarů měsíčně.

Co se ale nedá koupit, je láska jejího snoubence. Herec Justin Theroux jí k narozeninám místo svatby dá asi kopačky. Začíná se totiž stále více mluvit o krachu jejich vztahu. „Justin je rád, že si může užívat benefitů, které plynou ze vztahu s Jennifer. V téhle chvíli ji vděčí za to, že ho posunula mezi velké hvězdy. Od té doby, co jeho sláva vzrostla, se ale na ni přestal emocionálně vázat. Nechce teď všechno pokazit svatbou, když mu momentálně v kariéře vychází věci tak skvěle,” psal magazín In Touch Weekly. Vypadá to, že seriálová Rachel má štěstí ve hře, ale zato neštěstí v lásce.
📷
2
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Líska je univerzální a přitom nenáročný strom

Styl

Chcete mít krásné a pevné nehty? Bez těchto potravin to opravdu nepůjde

Bydlení

Kompostování v paneláku? Žádný problém. Poradíme vám, jak na to

1. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

2. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

3. "Kurýr" Jason Statham se ožení na Silvestra

4. Leoš Noha promluvil o svém životním stylu

5. Andrea Bezděková válí tenis s tátou

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn