Štěpánka Decastelo pustila k vodě dalšího slavného muže. Budete koukat, koho nechala plavat!

 Celebrity 
24. července 2013 23:41 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Takový by to byl býval hezký pár!  / inStory.cz
Krásná rusovláska Stěpánka Decastelo je první manželkou spisovatele Reného Decastelo, jehož druhou ženou je moderátorka Eva Decastelo. A všichni spolu vycházejí úplně parádně. Že jste se v tom trochu ztratili? Tak si to přečtěte ještě jednou a pomalu.

Štěpánka ovšem nevychází dobře jen se svou nástupkyní, ale téměř se všemi. Je totiž moc milá. A to je jistě jeden z důvodů, krom její lepé figury samozřejmě, proč se těší pozornosti zajímavých mužů. Všichni si pamatujeme, že ji měl několik let zaklesnutou na udičce super rybář Jakub Vágner. Tím ale Štěpánčin VIP seznam nekončí.

Na krátkou chvíli se jí připletl do cesty proslulý hrabě Domenico Martucci, ale nic z toho nebylo. Nyní ale prasklo, že Štěpánce letos zkřížil cestu jiný, mnohem zajímavější hrabě. Dracula. Nikoli ovšem ten transylvánský, nýbrž český, muzikálový. Ano, Štěpánka měla půl roku známost s Danielem Hůlkou. V květnu se ale rozešli, poněvadž Dan je prý přílišným vyznavačem rčení, že pro jedno kvítí slunce nesvítí. Inu, tak to jsme aspoň rádi, že se démonický zpěvák po loňských zdravotních problémech tak dobře zotavil...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí