Stardance: Anička je jednička, favorit mlčel jak zařezaný a Eben s Kostkovou trsali o sto šest!

 Celebrity 
23. prosince 2013 06:59 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Vzdušné blahopřání vítězům.  / inStory.cz
Tak tohle málokdo čekal. Šestou řadu taneční soutěže Stardance aneb Když hvězdy tančí, vyhrála herečka Anna Polívková s Michalem Kurtišem. Na favorizovaný pár Taťána Kuchařová – Jan Onder tak zbylo druhé místo.

„Řekla bych to stejné, i kdybychom vyhráli. Děkuji za šanci, že jsem tu mohla být. Děkuju partnerovi Ondrovi, rodičům a hlavně tady Honzíkovi,“ sdělila první pocity po vyhlášení vítězů Taťána. Její taneční partner už tak sdílný nebyl. Zřejmě byl výsledkem trochu zaskočený. Přeci jenom ve Stardance už dvakrát vyhrál, takže nesl porážku hůř. Děkoval i druhý pár. Hlavně herečka, která působila trochu zmateně, a tak poděkovala snad celé republice včetně svého psa Huga.

A co se tančilo? Kuchařová s Onderem tančili jako své nejlepší tance tango a rumbu. Kurtiš s Polívkovou si vybrali waltz a jive. Na pár momentů se na tanečním parketu objevily všechny vypadlé páry. Pro závěrečný Freestyle si stříbrný pár vybral nebeský tanec plný efektních tanečních a baletních prvků na song Hallelujah. Anna Polívková s Michalem Kurtišem tančili na song od Monkey business Peace Of My Life, který jim zazpíval Matěj Ruppert. Výrazový tanec na téma stvoření světa sklidil velký úspěch.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum