Dcera Lenky Filipové je maminčin klon

 Celebrity 
15. prosince 2013 11:08 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Leny a Lenka  / inStory.cz
Půvabná dcera Lenky Filipové přiznala, že není zrovna andílek. Zběhla od kytary a na koncertě udělala mámě trochu ostudu! Přesto svoji maminku hned na první pohled nezapře. Svoji dceru stejného jména vedla Lenka od dětství k hudbě. Hodiny a hodiny strávily cvičením na kytaru. „Mámě bylo líto, když jsem od kytary uhnula k pianu, ale dnes už to neřeší a myslím, že je ráda,“ prozradila Lenny.

„Už se ale stalo, že mě mamka potrestala a strhla mi peníze z platu za to, že jsem se chovala blbě. Byla jsem na koncertě nepříjemná a nesoustředila jsem se. Natvrdo mi řekla, že takhle se chovat nemůžu a dala mi pokutu,“ prozradila Lenny.

Charakteristickým znamení Lenny není jen výjimečný hlas, ale také vodopád bujných pramenů, kterým značka dodává krásu a lesk vlasová kosmetika, jíž je Lenny ambassadorkou. „Značka Aussie je pro mě jedinečná svým propojením unikátní péče se smysluplnou filosofií, která je mi blízká. Už při prvním pohledu na produkty Aussie je jasné, že tahle značka je o boření zavedených představ“, vysvětluje vycházející hvězda Lenny Filipová.

Austrálii měla možnost poznat, když na tomto kontinentu absolvovala turné společně se svou maminkou, Lenkou Filipovou. „S Aussie mám velmi dobré zkušenosti, nedávno jsem značku objevila v Anglii a tak jsem byla ze spolupráce nadšena,“ směje se zpěvačka a autorka Lenny. „Přivezla jsem si řadu Miracle Moist s olejem z makadamových ořechů. Kdykoliv tuto vůni cítím, vybaví se mi vzpomínky na Austrálii,“ nostalgicky dodává písničkářka.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...