Nora Mojsejová je ve vazbě a možná skončí jako bezdomovec. Kde pak budou spávat její čoklíci???

 Celebrity 
16. října 2013 06:49 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nořini pejsci mají svůj vlastní pokoj. Zatím... Foto: Facebook
Kolem Nory Mojsejové (55), která je vyšetřovaná za daňové úniky, se roztáčí další kolo reality show. První ránu jí zasadil Braňo Mojsej (45), který se po rozvodu s Norou vrátil ke své předchozí manželce a synovi, které Nora bytostně nenávidí. Navíc na syna přepsal majetek, který dostal po rozvodu právě s Norou. Tedy apartmán v Tatranské Lomnici a luxusní vilu na Pereši. A o tyhle nemovitosti právě jde. Nora se již delší dobu soudí s Františkem Kabrhelem alias Versačem, s nímž se během reality show Mojsejovci velmi spřátelila.

Tento známý nitranský podnikatel, který se reality show zúčastnil, sice hlavní výhru milion korun nevyhrál, ale ze soutěže odcházel obohacený o přátelství s Norou. Leč kde že loňské sněhy jsou.

Teď se s Norou soudí o statisíce eur, které jí půjčil, ale ona mu je jaksi nevrací. Versače to žene dál a snaží se získat její majetek. Napadl totiž darovací smlouvy, kterými Nora převedla majetek na Braňa. Pokud soud vyhraje, nemovitosti se vrátí původnímu majiteli a brzy je může vlastnit právě Versače.

Noro... a kde pak budou lehávat tvoji psíčci?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Tech

Čína se chlubí největší a nejmodernější letadlovou lodí, jakou dosud postavila. Má ale jiné válečné...

Zavřít reklamu