Exkluzivní čerstvoučké foto ze včerejší svatby Matěje Rupperta!

 Celebrity 
02. října 2013 00:07 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Matěj a Tereza si včera řekli své ANO! Foto: Facebook
Zpěvák Monkey Business a velký pařmen Matěj Ruppert podruhé vstoupil do svazku manželského. Oženil se se svou přítelkyní Terezou (což je ale jasný, bylo by fakt divný, kdyby se oženil s přítekyní někoho jinýho...). Randili spolu tři roky. Sympatickou tmavovlásku požádal o ruku na letošním karlovarském filmovém festivalu.

Matěj si dal se zásnubami na čas, protože nechtěl, aby se opakoval jeho ukvapený sňatek s tanečnicí Karolinou. S tou se oženil po několikaměsíční známosti a půl roku po svatbě následoval rozvod.

Ruppert svatbu s Terezkou úskostlivě tajil. Když ale on i někteří další soutěžící Star Dance zrušili své včerejší tréninky, provalilo se, že do toho v pravé poledne podruhé praští!

Svatba se uskutečnila v kruhu nejbližších přátel a rodiny. Mezi svatebními hosty nechyběli ani Ondřej Brzobohatý se svou láskou Taťánou Kuchařovou nebo rapper Orion, který založil hip-hopovou skupinu Peneři strýčka Homeboye, vystupující pod zkratkou PSH. Matěj je známý divokými mejdany a tak i svatba byla velká a dlouhá jízda!

Gratulujeme a přejeme Matějovi a Tereze, aby jim to v manželství perfektně klapalo!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...