Největší seriálová mrcha se vrací! Kromě své role si brousí zuby i na producentskou židli

 Celebrity 
18. srpna 2015 17:25 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Joan Collinsová by byla ráda producentkou dalšího pokračování Dynastie Shutterstock
Fanoušci populární seriálu Dynastie jsou v pozoru. Jeden z nejoblíbenějších amerických seriálů se má vrátit na televizní obrazovky a s ním i legendární mrcha mrch Alexis, tedy Joan Collinsová. Jenže to má háček. Tvůrcům prý jde pouze o prachy. Tedy, jako by někdy šlo o něco jiného. Návrat tohoto seriálu by totiž tvůrcům vynesl miliony eur a podle odborníků by to bylo na úkor kvality celého seriálu, stejně jako tomu bylo například u neméně populárního seriálu Dallas. I když na úkor kvality. O kvalitě se dá u tohoto veledíla mluvit opravdu jen stěží.

Dynastie je typickým seriálem 80. let, kdy je v hlavních rolích moc, peníze, láska a intriky bohaté rodiny z Denveru, která se topí v ropném byznysu. Seriál získal několik prestižních ocenění. Čtyřiadvacetkrát byl nominován na cenu Emmy a Zlaté Glóby vyhrál celkem třikrát. Poslední díl série byl odvysílán 10. května 1989, avšak některé dějové linie zůstaly nevyřešené. Zklamání fanoušků ale netrvalo dlouho a dočkali se o dva roky později dvoudílného filmu.

Do pokračování seriálu se chce za každou cenu vrátit Joan Collinsová. A ambice má vysoké. Nechce zůstat pouze u role Alexis, ale tlačí se i na post producentky seriálu.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum